Curriculum Vitæ
Activité parlementaire
2004-2008 (dep.)
initiatives legislatives
questions et interpellations
discours
vote
2000-2004 (dep.)
Liens:
www.legeatineretului.ro
 
Vous êtes ici: Home > Législature 2004-2008 > Chambre des Députés > Romeo Marius Raicu > Questions et interpellations Versiunea pentru printare

Romeo Marius RAICU
Questions et interpellations dans la legislature 2004-2008

  1. Questionno.13A/10-02-2005
    Dacă la Asociațiile de Proprietari le sunt aplicate prevederile HG 2185/2004.

  2. Questionno.14A/15-02-2005
    Referitor la stadiul aplicării Legii 15/2003 privind sprijinul acordat tinerilor pentru construirea unei locuințe.

  3. Questionno.50A/08-03-2005
    Criza medicamentelor compensate.

  4. Questionno.391A/21-06-2005
    Eliberarea medicamentelor gratuite.

  5. Questionno.392A/21-06-2005
    Intrarea în vigoare a Acordului dintre România și Spania privind recunoașterea reciprocă a permiselor de conducere auto ale cetățenilor români și spanioli în scopul preschimbării, semnat la București la 1 septembrie 2004.

  6. Questionno.432A/07-09-2005
    Referitor la unele sesizări ale cetățenilor.

  7. Questionno.433A/07-09-2005
    Referitor la unele sesizări ale cetățenilor.

  8. Questionno.562A/11-10-2005
    Referitor la punerea în aplicare a Legii 341/2004.

  9. Questionno.564A/11-10-2005
    Care este actul normativ care reglementează activitatea compartimentelor de așa zisă investigare fiscală și antifraudă din cadrul ANAF?

  10. Questionno.607A/19-10-2005
    Referitor la strategia Ministerului Finanțelor.

  11. Questionno.608A/19-10-2005
    Referitor la stadiul Statutului Comisarului Gărzii Financiare.

Adresse postale: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucarest, Roumanie vendredi, 2 décembre 2022, 8:04
Téléphone: +40213160300, +40214141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro