Curriculum Vitae
Parliamentary activity
2012-2016 (dep.)
2008-2012 (dep.)
2004-2008 (dep.)
legislative initiatives
motions
speaches
voting records
2000-2004 (dep.)
1996-2000 (dep.)
 
You are here: Home page > Legislature 2004-2008 > Chamber of Deputies > Oana Manolescu > Legislative proposals Versiunea pentru printare

Oana MANOLESCU
Legislative proposals initiated in legislature 2004-2008

No. Recording no. Title Status
Ch.of Deputies Senate
1.   L45/05.02.2008 Propunere legislativa pentru modificarea art.22, art.62, art.63 si abrogarea art.23 din Legea nr.164/2001 privind pensiile militare de stat retrasa
de catre initiator
2. 254/05.05.2008 L956/2007 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Ordonantei de Urgenta a Guvernului nr.148 din 3 noiembrie 2005 privind sustinerea familiei in vederea cresterii copilului Lege 257/2008
3. 275/05.05.2008 L922/2007 Proiect de Lege pentru modificarea si completarea Legii nr.67/2004 pentru alegerea autoritatilor administratiei publice locale respins
definitiv
4. 358/07.05.2007 L106/2007 Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii nr.334 privind finantarea activitatii partidelor politice si a campaniilor electorale, publicata in Monitorul Oficial 632/21.07.2006 respinsa
definitiv

Postal address: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucharest, Romania saturday, 3 december 2022, 17:31
Telephone: +40213160300, +40214141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro