Curriculum Vitæ
Activité parlementaire
2000-2004 (dep.)
initiatives legislatives
commissions de mediation
motions
discours
 
Vous êtes ici: Home > Législature 2000-2004 > Chambre des Députés > Raj-Alexandru Tunaru > Propositions législatives Versiunea pentru printare

Raj-Alexandru TUNARU
Propositions legislatives lancees dans la legislature 2000-2004

No. No. d'enregistrement Titre Statut
Ch.des Députés Senate
1. 78/15.02.2001   Propunere legislativa privind despagubirea persoanelor fizice care au subscris unitati de fond la Fondul National de Investitii. respinsa
definitiv
2. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativa de revizuire a Constitutiei Romaniei Lege 429/2003
3. 280/09.05.2001   Propunere legislativa privind emanciparea si integrarea romilor. retrasa
de catre initiator
4. 451/30.06.2003   Propunere legislativa pentru modificarea si completarea Legii concurentei nr.21/1996 respinsa
definitiv
5. 496/03.10.2002   Propunere legislativa de modificare si completare a art.11, alin.1, lit.a din Legea nr.51/1991 privind siguranta nationala a Romaniei publicata in Monitorul Oficial nr.163 din 7 august 1991. clasata
cf. art.63 alin.5
din Constitutia republicata

Adresse postale: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucarest, Roumanie mardi, 6 décembre 2022, 15:57
Téléphone: +40213160300, +40214141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro