Teodora Virginia TRANDAFIR
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2008-2012

DEPUTAT
aleasa deputat în circumscriptia electorala nr.42 BUCUREȘTI, colegiul uninominal nr.19
data validarii: 5 mai 2010
înlocuieste pe: Daniela Popa
data încetarii mandatului: 1 februarie 2012 - demisie

Formatiunea politica:
PDL-Partidul Democrat Liberal 

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar al Partidului Democrat-Liberal - din mai 2010
 - până în feb. 2012

Comisii permanente
Comisia pentru cultură, arte, mijloace de informare în masă (sep. 2010 - feb. 2012)