Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.06.2019 > 12:28 Versiunea pentru printare
Miercuri, 26 iunie 2019, ora 12:28

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO România
- prezenți:236 108 44 17 17 14 7 15 14

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Anastase Roberta Alma PNL
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Apjok Norbert UDMR
9. Ardelean Ben-Oni PNL
10. Avram Constantin ALDE
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balan Ioan PNL
14. Banias Mircea Marius PRO România
15. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
16. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
17. Bejinariu Eugen PSD
18. Bende Sándor UDMR
19. Benedek Zacharie UDMR
20. Benga Tudor - Vlad USR
21. Bica Dănuț PNL
22. Birchall Ana PSD
23. Biro Zsolt-Istvan UDMR
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PNL
27. Bodea Marius PNL
28. Bogaciu Alexandra-Corina PRO România
29. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
30. Bontea Vlad PSD
31. Borza Remus-Adrian PSD
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Bran-Voinea Ioana PSD
34. Bucura-Oprescu Simona PSD
35. Budăi Marius-Constantin PSD
36. Buican Cristian PNL
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Bulai Iulian USR
39. Bumb Sorin-Ioan PNL
40. Burciu Cristina PSD
41. Calotă Florică Ică ALDE
42. Călin Ion PSD
43. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
44. Căruceru Aida-Cristina PSD
45. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
46. Cherecheș Viorica PNL
47. Chichirău Cosette-Paula USR
48. Chiriac Viorel PSD
49. Cioabă Petre PSD
50. Ciolacu Ion-Marcel PSD
51. Cîtea Vasile PSD
52. Cobuz Maricela PSD
53. Codreanu Constantin PMP
54. Coliu Doru-Petrișor PMP
55. Cosma Lavinia-Corina USR
56. Cristache Cătălin PMP
57. Csép Éva-Andrea UDMR
58. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
59. Csoma Botond UDMR
60. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
61. Culeafă Mihai PNL
62. Cupșa Ioan PNL
63. Dehelean Silviu USR
64. Dinu Cristina-Elena PSD
65. Dîrzu Ioan PSD
66. Dobre Mircea-Titus PRO România
67. Dobre Victor Paul PNL
68. Dobrică Ionela Viorela PSD
69. Drulă Cătălin USR
70. Dunava Costel Neculai PSD
71. Duruș Vlad-Emanuel USR
72. Erdei Dolóczki István UDMR
73. Farago Petru UDMR
74. Fădor Angelica PNL
75. Firczak Iulius Marian Minoritati
76. Florea Damian PRO România
77. Floroiu Ionel PSD
78. Furic Iarco Minoritati
79. Furtună Mirela PSD
80. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
81. Gavrilă Camelia PSD
82. Găină Mihăiță PSD
83. Georgescu Laura PSD
84. Georgescu Nicolae PSD
85. Gerea Andrei Dominic ALDE
86. Gheorghiu Bogdan PNL
87. Gherman Dumitru PSD
88. Gilia Claudia PSD
89. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
90. Gudu Vasile PNL
91. Halici Nicușor PSD
92. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
93. Holban Georgeta-Carmen PSD
94. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
95. Iancu Iulian PSD
96. Iancu Marius-Ionel PSD
97. Ibram Iusein Minoritati
98. Iftimie Neculai PSD
99. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
100. Intotero Natalia-Elena PSD
101. Ionescu George PNL
102. Ioniță Antoneta PNL
103. Iordache Florin PSD
104. Itu Cornel PSD
105. Iurișniți Cristina-Ionela USR
106. Jivan Luminița-Maria PSD
107. Kelemen Hunor UDMR
108. Kulcsár-Terza József-György UDMR
109. Lazăr Sorin PSD
110. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
111. Longher Victoria Minoritati
112. Lovin Dumitru ALDE
113. Lupașcu Costel PSD
114. Macovei Silviu Nicu PSD
115. Magyar Loránd-Bálint UDMR
116. Manole Petre-Florin PSD
117. Mareș Mara PNL
118. Marica Petru-Sorin PRO România
119. Márton Árpád-Francisc UDMR
120. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
121. Mărgărit Mitică-Marius PSD
122. Mihalescul Dumitru PNL
123. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
124. Mircea Florin PSD
125. Moagher Laura-Mihaela PSD
126. Mocioalcă Ion PRO România
127. Mohaci Mihai PRO România
128. Moldovan Sorin-Dan PNL
129. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
130. Nasra Gabriel-Horia PSD
131. Neagu Nicolae PNL
132. Neață Eugen PSD
133. Nechifor Cătălin-Ioan PRO România
134. Nicoară Romeo Florin PNL
135. Nicolae Andrei PSD
136. Nicolicea Eugen PSD
137. Nistor Laurențiu PSD
138. Niță Mihai ALDE
139. Niță Nicu PSD
140. Nosa Iuliu PSD
141. Olteanu Daniel ALDE
142. Oprea Dumitru PNL
143. Oprișcan Mihai Doru ALDE
144. Oteșanu Daniela PSD
145. Palăr Ionel PNL
146. Pambuccian Varujan Minoritati
147. Pană Adriana-Doina PSD
148. Paraschiv Rodica PSD
149. Pașcan Emil-Marius PMP
150. Pau Radu - Adrian PRO România
151. Păle Dănuț PSD
152. Petcu Toma-Florin ALDE
153. Petrea Gabriel PSD
154. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
155. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
156. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
157. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
158. Podașcă Gabriela-Maria PRO România
159. Ponta Victor-Viorel PRO România
160. Pop Andrei PSD
161. Popa Florin PSD
162. Popa Mihai Valentin PRO România
163. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
164. Popescu Mariana-Venera Minoritati
165. Popescu Nicolae-Daniel USR
166. Popescu Pavel PNL
167. Popescu Virgil-Daniel PNL
168. Presură Alexandra PSD
169. Prisnel Adrian-Claudiu USR
170. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
171. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
172. Rădulescu Alexandru PSD
173. Rădulescu Dan-Răzvan USR
174. Răduț Violeta PSD
175. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
176. Roman Florin-Claudiu PNL
177. Roman Ioan Sorin PSD
178. Romanescu Cristinel PNL
179. Roșca Lucreția PSD
180. Rotaru Alexandru PSD
181. Săftoiu Ana Adriana PNL
182. Sebestyén Csaba-István UDMR
183. Sefer Cristian-George PSD
184. Seres Dénes UDMR
185. Simionca Ionuț PMP
186. Simonis Alfred - Robert PSD
187. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
188. Stamatian Vasile-Florin PNL
189. Stan Viorel PSD
190. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
191. Stancu Florinel PSD
192. Stănescu Alexandru PSD
193. Steriu Valeriu-Andrei PSD
194. Suciu Vasile-Daniel PSD
195. Szabó Ödön UDMR
196. Șarapatin Elvira PSD
197. Șerban Ciprian-Constantin PSD
198. Șimon Gheorghe PSD
199. Șișcu George PNL
200. Șotcan Theodora PSD
201. Șova Lucian PSD
202. Șovăială Constantin PNL
203. Ștefan Corneliu PSD
204. Ștefan Ion PNL
205. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
206. Tabugan Ion ALDE
207. Tănăsescu Alina-Elena PSD
208. Teiș Alina PSD
209. Terea Ioan PSD
210. Tîlvăr Angel PSD
211. Todor Adrian PSD
212. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
213. Toma Ilie PSD
214. Tudor Beatrice PSD
215. Turcan Raluca PNL
216. Turcescu Robert-Nicolae PMP
217. Tușa Adriana Diana PSD
218. Ursu Răzvan-Ion PSD
219. Varga Vasile PNL
220. Vasile Daniel Minoritati
221. Vasilescu Lia Olguța PSD
222. Vasilică Radu Costin PSD
223. Vass Levente UDMR
224. Văcaru Alin Vasile PRO România
225. Velcea Nicolae PSD
226. Vexler Silviu Minoritati
227. Vișan George-Gabriel PSD
228. Vîlceanu Dan PNL
229. Vîrză Mihăiță PSD
230. Vlad Sergiu Cosmin USR
231. Vlăducă Oana-Silvia PRO România
232. Vosganian Varujan ALDE
233. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
234. Zainea Cornel USR
235. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
236. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 27 ianuarie 2023, 16:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro