Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.10.2019 > 10:14 Versiunea pentru printare
Marți, 22 octombrie 2019, ora 10:14

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO România
- prezenți:147 82 33 18 5 - - 3 6
- voturi pentru (DA):145 82 32 18 4 - - 3 6
- voturi împotrivă (NU):2 - 1 - 1 - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Avram Constantin PRO România DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Bălănescu Alexandru PRO România DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Benedek Zacharie UDMR NU
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
11. Bodea Marius PNL DA
12. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
13. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
14. Botez Mihai-Cătălin USR DA
15. Budăi Marius-Constantin PSD DA
16. Buican Cristian PNL DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Bulai Iulian USR DA
19. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
20. Burciu Cristina PSD DA
21. Căciulă Aurel PSD DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
24. Cherecheș Florica PNL DA
25. Chiriac Viorel PSD DA
26. Cioabă Petre PSD DA
27. Ciocan Dan PSD DA
28. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
29. Cîtea Vasile PSD DA
30. Cocoș Vasile PSD DA
31. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
32. Cosma Lavinia-Corina USR DA
33. Cupșa Ioan PNL DA
34. Dehelean Silviu USR DA
35. Dinu Cristina-Elena PSD DA
36. Dîrzu Ioan PSD DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
39. Drulă Cătălin USR DA
40. Dunava Costel Neculai PSD DA
41. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
42. Erdei Dolóczki István UDMR DA
43. Fădor Angelica PNL DA
44. Florea Oana-Consuela PSD DA
45. Floroiu Ionel PSD DA
46. Gavrilă Camelia PSD DA
47. Georgescu Laura PSD DA
48. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
49. Gheorghe Tinel PNL DA
50. Gherman Dumitru PSD DA
51. Ghilea Găvrilă PNL DA
52. Gilia Claudia PSD DA
53. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
54. Gudu Vasile PNL DA
55. Halici Nicușor PSD DA
56. Huncă Mihaela PRO România DA
57. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
58. Iancu Marius-Ionel PSD DA
59. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
60. Intotero Natalia-Elena PSD DA
61. Ion Stelian-Cristian USR DA
62. Iordache Florin PSD DA
63. Itu Cornel PSD DA
64. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
65. Lazăr Sorin PSD DA
66. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
67. Lovin Dumitru PRO România DA
68. Lungu Tudorița PNL DA
69. Lupescu Dumitru USR DA
70. Macovei Silviu Nicu PSD DA
71. Manole Petre-Florin PSD DA
72. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
73. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
74. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
75. Mircea Florin PSD DA
76. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
77. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
78. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
79. Mușoiu Ștefan PSD DA
80. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
81. Neagu Nicolae PNL DA
82. Neață Eugen PSD DA
83. Nicoară Romeo Florin PNL DA
84. Nicolae Andrei PSD DA
85. Nistor Laurențiu PSD DA
86. Niță Nicu PSD DA
87. Nosa Iuliu PSD DA
88. Oprea Dumitru PNL NU
89. Oros Nechita-Adrian PNL DA
90. Oteșanu Daniela PSD DA
91. Pană Adriana-Doina PSD DA
92. Paraschiv Rodica PSD DA
93. Păle Dănuț PSD DA
94. Petric Octavian PRO România DA
95. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
96. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
97. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
98. Pop Andrei PSD DA
99. Popa Florin PSD DA
100. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
101. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
102. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
103. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
104. Presură Alexandra PSD DA
105. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
106. Prună Cristina-Mădălina USR DA
107. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
108. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
109. Răduț Violeta PSD DA
110. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
111. Roman Florin-Claudiu PNL DA
112. Roman Ioan Sorin PSD DA
113. Roșca Lucreția PSD DA
114. Sefer Cristian-George PSD DA
115. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
116. Seres Dénes UDMR DA
117. Simion Lucian-Eduard PSD DA
118. Simonis Alfred - Robert PSD DA
119. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
120. Spânu Ion PRO România DA
121. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
122. Stănescu Alexandru PSD DA
123. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
124. Szabó Ödön UDMR DA
125. Șarapatin Elvira PSD DA
126. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
127. Șișcu George PNL DA
128. Șova Lucian PSD DA
129. Șovăială Constantin PNL DA
130. Ștefan Corneliu PSD DA
131. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
132. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
133. Teiș Alina PSD DA
134. Terea Ioan PSD DA
135. Tîlvăr Angel PSD DA
136. Todor Adrian PSD DA
137. Toma Ilie PSD DA
138. Tudor Beatrice PSD DA
139. Tușa Adriana Diana PSD DA
140. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
141. Varga Vasile PNL DA
142. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
143. Vîrză Mihăiță PSD DA
144. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
145. Weber Mihai PSD DA
146. Zainea Cornel USR DA
147. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 31 ianuarie 2023, 22:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro