Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.09.2022 > 11:32 Versiunea pentru printare
Marți, 13 septembrie 2022, ora 11:32

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:201 79 37 25 15 15 14 16

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Albișteanu Mihail AUR
5. Albotă Emil-Florin PSD
6. Alda Adrian PSD
7. Alexandru Victoria-Violeta -
8. Alexe Florin-Alexandru PNL
9. Amet Varol Minoritati
10. Andronache Gabriel PNL
11. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
12. Axinia Adrian-George AUR
13. Badea Iulian-Alexandru PSD
14. Badea Mihai-Alexandru USR
15. Badiu Georgel AUR
16. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
17. Balan Ioan PNL
18. Balint Liviu-Ioan PNL
19. Barbu Costel PNL
20. Barbu Florin-Ionuț PSD
21. Barcari Rodica-Luminița PNL
22. Barna Ilie Dan USR
23. Bejinariu Eugen PSD
24. Benedek Zacharie UDMR
25. Benga Tudor - Vlad -
26. Bîrcă Constantin PSD
27. Bota Călin-Ioan PNL
28. Botez Mihai-Cătălin USR
29. Bucura-Oprescu Simona PSD
30. Buzoianu Diana-Anda USR
31. Calotă Florică Ică PNL
32. Cambera Oana-Alexandra -
33. Cătăuță Ana-Maria PSD
34. Chichirău Cosette-Paula USR
35. Chira Claudiu-Martin -
36. Chirilă Virgil Alin PSD
37. Ciolacu Ion-Marcel PSD
38. Ciornei Radu Tudor USR
39. Cristea Andi-Lucian PSD
40. Cristian Brian USR
41. Crîstici Ognean Minoritati
42. Csép Éva-Andrea UDMR
43. Csoma Botond UDMR
44. Damian Romulus-Marius PSD
45. Dinu Cristina-Elena PSD
46. Drancă Andrei-Iulian USR
47. Drulă Cătălin USR
48. Dumitru Florian-Emil PNL
49. Dunava Costel Neculai PSD
50. Enachi Raisa AUR
51. Farago Petru UDMR
52. Fădor Angelica PNL
53. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
54. Fechet Mircea PNL
55. Feodor Silviu Minoritati
56. Fifor Mihai-Viorel PSD
57. Firczak Iulius Marian Minoritati
58. Florea Oana-Consuela PSD
59. Focșa Dumitru-Viorel AUR
60. Folescu Cornel-Vasile PSD
61. Furtună Mirela PSD
62. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
63. Gheba Daniel-Sorin USR
64. Gheorghe Andrei Daniel PNL
65. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
66. Ghiță Daniel-Florin PSD
67. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
68. Gliga Dumitrița PSD
69. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
70. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
71. Grecu Ion-Cătălin PSD
72. Grindeanu Sorin Mihai PSD
73. Grosaru Andi-Gabriel -
74. Gudu Michael PNL
75. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
76. Holban Georgeta-Carmen PSD
77. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
78. Iancu Marius-Ionel PSD
79. Ichim Cristian-Paul -
80. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
81. Ilie Victor USR
82. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
83. Intotero Natalia-Elena PSD
84. Ionescu George -
85. Ivan Bogdan-Gruia PSD
86. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
87. Kelemen Attila UDMR
88. Kiss János PNL
89. Kocsis-Cristea Alexandru -
90. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
91. Könczei Csaba UDMR
92. Kulcsár-Terza József-György UDMR
93. Ladányi László-Zsolt UDMR
94. Lazăr Ion-Marian USR
95. Lazăr Teodor USR
96. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
97. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
98. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
99. Macovei Silviu Nicu PSD
100. Magyar Loránd-Bálint UDMR
101. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
102. Manta Claudiu PSD
103. Marin Laurențiu-Daniel PSD
104. Mărculescu Dumitru PNL
105. Mărgărit Mitică-Marius PSD
106. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
107. Miftode Marius-Andrei USR
108. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
109. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
110. Miklós Zoltán UDMR
111. Mina Marian PSD
112. Mircea Florin PSD
113. Miruță Radu-Dinel USR
114. Miuțescu Gheorghe Adrian -
115. Moldovan Sorin-Dan PNL
116. Molnar Ervin PNL
117. Molnar Radu-Iulian USR
118. Morar Olivia-Diana PNL
119. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
120. Munteanu Remus PSD
121. Nacov Gheorghe Minoritati
122. Nagy Szabolcs UDMR
123. Nassar Rodica PSD
124. Năcuță Sorin PNL
125. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
126. Neagu Denisa-Elena USR
127. Neață Eugen PSD
128. Niță Nicu PSD
129. Orban Ludovic -
130. Oteșanu Daniela PSD
131. Özmen Oana-Marciana PNL
132. Paladi George-Adrian PSD
133. Pambuccian Varujan Minoritati
134. Paraschiv Rodica PSD
135. Pavelescu Nicolae PSD
136. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
137. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
138. Piper-Savu Florin PSD
139. Plăiașu Gabriel -
140. Polak Tudor PNL
141. Pop Darius AUR
142. Popa Radu Mihai PSD
143. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
144. Popescu Dan-Cristian PSD
145. Popescu Vlad-Piedone PSD
146. Popica Eduard-Andrei PSD
147. Predescu Ana-Loredana PSD
148. Presură Alexandra PSD
149. Prișcă Răzvan Sorin PNL
150. Prună Cristina-Mădălina USR
151. Prunean Alin-Costel -
152. Pușcașu Lucian-Florin AUR
153. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
154. Roman Florin-Claudiu PNL
155. Roșca Mircea PNL
156. Rusu Daniel-Gheorghe -
157. Salan Viorel PSD
158. Sandu Viorica PSD
159. Seidler Cristian-Gabriel USR
160. Seres Dénes UDMR
161. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
162. Stancu Ionel Minoritati
163. Stancu Paul PSD
164. Stativă Irinel Ioan PSD
165. Stângă George-Cătălin PNL
166. Stoian Maria PNL
167. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
168. Stoica Ciprian-Titi AUR
169. Stoica Elena PSD
170. Suciu Vasile-Daniel PSD
171. Szabó Ödön UDMR
172. Șerban Ciprian-Constantin PSD
173. Șerban Gianina AUR
174. Șimon Gheorghe PSD
175. Șișcu George PNL
176. Șlincu Dan-Constantin PSD
177. Șoptică Costel PNL
178. Șovăială Constantin -
179. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
180. Tanasă Dan AUR
181. Tănase Antonel -
182. Tătaru Nelu PNL
183. Teodoroiu Simona-Maya PSD
184. Terente Eugen USR
185. Thellmann Christine PNL
186. Toader Bogdan-Andrei PSD
187. Tobă Francisc -
188. Toma Ilie PSD
189. Trif Bogdan Gheorghe PSD
190. Tudorache Daniel PSD
191. Tuhuț Radu-Marcel PSD
192. Tuță George-Cristian PNL
193. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
194. Țuțuianu Marius-Horia PSD
195. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
196. Volosatîi Boris AUR
197. Vulpescu Ioan PSD
198. Weber Mihai PSD
199. Zakarias Zoltán UDMR
200. Zetea Gabriel-Valer PSD
201. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 8 decembrie 2022, 14:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro