Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.02.2024 > 11:33 Versiunea pentru printare
Miercuri, 7 februarie 2024, ora 11:33

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:233 85 49 29 22 13 10 25

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Aelenei Dănuț AUR
4. Albișteanu Mihail AUR
5. Albotă Emil-Florin PSD
6. Alda Adrian PSD
7. Alexe Florin-Alexandru PNL
8. Amet Varol Minoritati
9. Andrei Alexandru-Ioan PNL
10. Andronache Gabriel PNL
11. Apostol Alin-Gabriel USR
12. Ardelean Ben-Oni -
13. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
14. Badea Iulian-Alexandru PSD
15. Badiu Georgel AUR
16. Balint Liviu-Ioan PNL
17. Banias Mircea Marius PNL
18. Barbu Costel PNL
19. Barcari Rodica-Luminița PNL
20. Bălășoiu Aurel PSD
21. Băltărețu Viorel USR
22. Bejinariu Eugen PSD
23. Benedek Zacharie UDMR
24. Benga Tudor - Vlad -
25. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
26. Bîrcă Constantin PSD
27. Blaga Daniel-Codruț USR
28. Bode Lucian Nicolae PNL
29. Bota Călin-Ioan PNL
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Budăi Marius-Constantin PSD
32. Buican Cristian PNL
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Bulai Iulian USR
35. Bulai Oana-Gianina PSD
36. Buzoianu Diana-Anda USR
37. Cambera Oana-Alexandra -
38. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
39. Cătăuță Ana-Maria PSD
40. Chelaru Mircia AUR
41. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
42. Chichirău Cosette-Paula -
43. Chira Claudiu-Martin -
44. Chirilă Virgil Alin PSD
45. Ciofu Cătălina PNL
46. Ciubuc Ciprian -
47. Cîtea Vasile PSD
48. Coarnă Dumitru -
49. Coleșa Ilie-Alin AUR
50. Cozma Adrian-Felician PNL
51. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
52. Cristea Andi-Lucian PSD
53. Cristian Brian USR
54. Crîstici Ognean Minoritati
55. Csép Éva-Andrea UDMR
56. Cupșa Ioan PNL
57. Damian Romulus-Marius PSD
58. Dancă Ionel -
59. Dehelean Silviu USR
60. Dinu Cristina-Elena PSD
61. Drancă Andrei-Iulian USR
62. Dumitrache Ileana Cristina PSD
63. Dumitru Florian-Emil PNL
64. Enachi Raisa AUR
65. Farago Petru UDMR
66. Fădor Angelica PNL
67. Fălcoi Nicu USR
68. Firczak Iulius Marian Minoritati
69. Florea Daniel AUR
70. Florea Oana-Consuela PSD
71. Floroiu Ionel PSD
72. Focșa Dumitru-Viorel AUR
73. Furtună Mirela PSD
74. Gál Károly UDMR
75. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
76. Gavrilă Anamaria -
77. Georgescu Nicolae PSD
78. Gheba Daniel-Sorin AUR
79. Ghiță Daniel-Florin PSD
80. Giugea Nicolae PNL
81. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
82. Gliga Dumitrița PSD
83. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
84. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
85. Grecu Ion-Cătălin PSD
86. Grosaru Andi-Gabriel -
87. Gudu Michael PNL
88. Hajdu Gábor UDMR
89. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
90. Havârneanu Filip USR
91. Hărătău Elena PNL
92. Holban Georgeta-Carmen PSD
93. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
94. Huțu Alexandra PSD
95. Iancu Marius-Ionel PSD
96. Ibram Iusein Minoritati
97. Ichim Cristian-Paul -
98. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
99. Ilie Victor USR
100. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
101. Ionescu George -
102. Ivan Bogdan-Gruia PSD
103. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
104. Kelemen Attila UDMR
105. Kelemen Hunor UDMR
106. Kiss János PNL
107. Ladányi László-Zsolt UDMR
108. Lazăr Ion-Marian USR
109. Lazăr Teodor USR
110. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
111. Longher Ghervazen Minoritati
112. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
113. Macovei Silviu Nicu PSD
114. Magyar Loránd-Bálint UDMR
115. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
116. Mang Ioan PSD
117. Manole Petre-Florin PSD
118. Manta Claudiu PSD
119. Mareș Mara PNL
120. Marin Laurențiu-Daniel PSD
121. Marșalic Jaro Norbert PNL
122. Mărculescu Dumitru PNL
123. Mărgărit Mitică-Marius PSD
124. Miftode Marius-Andrei USR
125. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
126. Miklós Zoltán UDMR
127. Mina Marian PSD
128. Mircea Florin PSD
129. Miruță Radu-Dinel USR
130. Mitrea Dumitrina AUR
131. Miuțescu Gheorghe Adrian -
132. Moisin Radu-Marin PNL
133. Moldovan Sorin-Dan PNL
134. Molnar Ervin PNL
135. Molnar Radu-Iulian USR
136. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
137. Muncaciu Sorin-Titus AUR
138. Munteanu Remus PSD
139. Muraru Iulian-Alexandru PNL
140. Mușoiu Ștefan PSD
141. Nagy Szabolcs UDMR
142. Nagy Vasile -
143. Nassar Rodica PSD
144. Năcuță Sorin PNL
145. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
146. Neaga Florian-Claudiu PSD
147. Neagu Denisa-Elena USR
148. Neață Eugen PSD
149. Nechita Aurel PSD
150. Niță Nicu PSD
151. Orban Ludovic -
152. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
153. Oteșanu Daniela PSD
154. Özmen Oana-Marciana PNL
155. Paladi George-Adrian PNL
156. Paraschiv Rodica PSD
157. Păunescu Silviu-Titus AUR
158. Pecingină Gheorghe -
159. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
160. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
161. Piper-Savu Florin PSD
162. Plăiașu Gabriel -
163. Polițeanu Mihai-Laurențiu -
164. Pop Rareș Tudor USR
165. Popa Radu Mihai PSD
166. Popescu Dan-Cristian PSD
167. Popescu Virgil-Daniel PNL
168. Popescu Vlad-Piedone PSD
169. Popica Eduard-Andrei PSD
170. Presură Alexandra PSD
171. Prișcă Răzvan Sorin PNL
172. Prună Cristina-Mădălina USR
173. Prunean Alin-Costel -
174. Pușcașu Lucian-Florin AUR
175. Rasaliu Marian-Iulian PSD
176. Rizea Cristina Camelia -
177. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
178. Roman Florin-Claudiu PNL
179. Rujan Dumitru PNL
180. Rusu Daniel-Gheorghe -
181. Salan Viorel PSD
182. Sandu Viorica PSD
183. Scripnic Lilian AUR
184. Seidler Cristian-Gabriel USR
185. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
186. Solomon Adrian PSD
187. Stancu Ionel Minoritati
188. Stancu Paul PSD
189. Stativă Irinel Ioan PSD
190. Stănescu Vetuța PNL
191. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
192. Stoica Ciprian-Titi AUR
193. Stoica Diana USR
194. Stroe Ionuț-Marian PNL
195. Suciu Sebastian-Ilie AUR
196. Suciu Vasile-Daniel PSD
197. Szabó Ödön UDMR
198. Șerban Gianina AUR
199. Șimon Gheorghe PSD
200. Șișcu George PNL
201. Șlincu Dan-Constantin PSD
202. Șoldan Gheorghe PSD
203. Șoptică Costel PNL
204. Ștefan Ion -
205. Tanasă Dan AUR
206. Tănase Antonel -
207. Tănăsescu Alina-Elena PSD
208. Tătaru Nelu PNL
209. Teodoroiu Simona-Maya PSD
210. Terente Eugen USR
211. Toader Bogdan-Andrei PSD
212. Toda Daniel-Liviu -
213. Toma Ilie PSD
214. Toma Vasilică PSD
215. Trăilă Cristina PNL
216. Trif Bogdan Gheorghe PSD
217. Tudorache Daniel PSD
218. Tuhuț Radu-Marcel PSD
219. Tușa Adriana Diana PSD
220. Tuță George-Cristian PNL
221. Țachianu Marian PSD
222. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
223. Țuțuianu Marius-Horia PSD
224. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
225. Varga Glad-Aurel PNL
226. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
227. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
228. Vîlceanu Dan -
229. Volosatîi Boris AUR
230. Vulpescu Ioan PSD
231. Weber Mihai PSD
232. Zakarias Zoltán UDMR
233. Zetea Gabriel-Valer PSD

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 23 aprilie 2024, 16:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro