Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.02.2024 > 11:34 Versiunea pentru printare
Marți, 13 februarie 2024, ora 11:34

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:244 87 53 27 23 16 15 23

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Albișteanu Mihail AUR
5. Albotă Emil-Florin PSD
6. Alda Adrian PSD
7. Alexandru Victoria-Violeta -
8. Alexe Florin-Alexandru PNL
9. Andronache Gabriel PNL
10. Apostol Alin-Gabriel USR
11. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
12. Axinia Adrian-George AUR
13. Badea Iulian-Alexandru PSD
14. Badea Mihai-Alexandru USR
15. Badiu Georgel AUR
16. Balan Ioan PNL
17. Balint Liviu-Ioan PNL
18. Banias Mircea Marius PNL
19. Barbu Costel PNL
20. Barcari Rodica-Luminița PNL
21. Barna Ilie Dan USR
22. Băcanu Cristian-Tudor PNL
23. Bălășoiu Aurel PSD
24. Bejinariu Eugen PSD
25. Benchescu-Pecingină Claudia PNL
26. Bende Sándor UDMR
27. Benedek Zacharie UDMR
28. Berescu Monica-Elena USR
29. Bîrcă Constantin PSD
30. Blaga Daniel-Codruț USR
31. Bode Lucian Nicolae PNL
32. Bola Bogdan-Alexandru -
33. Bota Călin-Ioan PNL
34. Botez Mihai-Cătălin USR
35. Buican Cristian PNL
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bulai Iulian USR
38. Burciu Cristina PNL
39. Calista Mara-Daniela PNL
40. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
41. Cătăuță Ana-Maria PSD
42. Căuș Vasile-Aurel PNL
43. Chelaru Mircia AUR
44. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
45. Chichirău Cosette-Paula -
46. Chira Claudiu-Martin -
47. Chirilă Virgil Alin PSD
48. Ciofu Cătălina PNL
49. Ciornei Radu Tudor USR
50. Ciubuc Ciprian -
51. Cîtea Vasile PSD
52. Coarnă Dumitru -
53. Coleșa Ilie-Alin AUR
54. Constantin Daniel PNL
55. Cozma Adrian-Felician PNL
56. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
57. Cristea Andi-Lucian PSD
58. Cristescu Radu-Mihai PSD
59. Cristian Brian USR
60. Crîstici Ognean Minoritati
61. Crușoveanu Marian PNL
62. Csép Éva-Andrea UDMR
63. Cupșa Ioan PNL
64. Damian Romulus-Marius PSD
65. Dancă Ionel -
66. Dămureanu Ringo AUR
67. Dinu Cristina-Elena PSD
68. Drancă Andrei-Iulian USR
69. Drulă Cătălin USR
70. Dumitrache Ileana Cristina PSD
71. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
72. Dumitru Florian-Emil PNL
73. Enachi Raisa AUR
74. Farago Petru UDMR
75. Feodor Silviu Minoritati
76. Fifor Mihai-Viorel PSD
77. Firczak Iulius Marian Minoritati
78. Florea Daniel AUR
79. Florea Oana-Consuela PSD
80. Floroiu Ionel PSD
81. Flucuș Dumitru AUR
82. Furtună Mirela PSD
83. Gál Károly UDMR
84. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
85. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
86. Georgescu Nicolae PSD
87. Gheorghiu Bogdan PNL
88. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
89. Ghiță Daniel-Florin PSD
90. Giugea Nicolae PNL
91. Giurgiu Adrian USR
92. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
93. Gliga Dumitrița PSD
94. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
95. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
96. Grecu Ion-Cătălin PSD
97. Gudu Michael PNL
98. Hajdu Gábor UDMR
99. Hărătău Elena PNL
100. Holban Georgeta-Carmen PSD
101. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
102. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
103. Iancu Marius-Ionel PSD
104. Ibram Iusein Minoritati
105. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
106. Ilie Victor USR
107. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
108. Intotero Natalia-Elena PSD
109. Ionescu George -
110. Ivan Bogdan-Gruia PSD
111. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
112. Kiss János PNL
113. Kocsis-Cristea Alexandru -
114. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
115. Könczei Csaba UDMR
116. Kulcsár-Terza József-György UDMR
117. Ladányi László-Zsolt UDMR
118. Lasca Mihai Ioan -
119. Lazăr Ion-Marian USR
120. Lazăr Teodor USR
121. Longher Ghervazen Minoritati
122. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
123. Lungu Romeo-Daniel PSD
124. Lupu Andrei-Răzvan -
125. Macovei Silviu Nicu PSD
126. Magyar Loránd-Bálint UDMR
127. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
128. Mang Ioan PSD
129. Manole Petre-Florin PSD
130. Manta Claudiu PSD
131. Mareș Mara PNL
132. Marin Laurențiu-Daniel PSD
133. Mărculescu Dumitru PNL
134. Mărgărit Mitică-Marius PSD
135. Meclea Alina PNL
136. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
137. Miftode Marius-Andrei USR
138. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
139. Miklós Zoltán UDMR
140. Mina Marian PSD
141. Mircea Florin PSD
142. Miruță Radu-Dinel USR
143. Mitrea Dumitrina AUR
144. Miuțescu Gheorghe Adrian -
145. Moldovan Sorin-Dan PNL
146. Molnar Ervin PNL
147. Molnar Radu-Iulian USR
148. Muncaciu Sorin-Titus AUR
149. Munteanu Remus PSD
150. Murariu Oana USR
151. Muraru Iulian-Alexandru PNL
152. Nagy Szabolcs UDMR
153. Nassar Rodica PSD
154. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
155. Neaga Florian-Claudiu PSD
156. Neagu Denisa-Elena USR
157. Nechita Aurel PSD
158. Niță Nicu PSD
159. Orban Ludovic -
160. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
161. Oteșanu Daniela PSD
162. Özmen Oana-Marciana PNL
163. Pambuccian Varujan Minoritati
164. Panait Radu USR
165. Paraschiv Rodica PSD
166. Pavelescu Nicolae PSD
167. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
168. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
169. Piper-Savu Florin PSD
170. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
171. Plăiașu Gabriel -
172. Polak Tudor PNL
173. Polițeanu Mihai-Laurențiu -
174. Pop Darius AUR
175. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
176. Popescu Dan-Cristian PSD
177. Popescu Virgil-Daniel PNL
178. Popescu Vlad-Piedone PSD
179. Popica Eduard-Andrei PSD
180. Predescu Ana-Loredana AUR
181. Presură Alexandra PSD
182. Prună Cristina-Mădălina USR
183. Prunean Alin-Costel -
184. Pușcașu Lucian-Florin AUR
185. Rasaliu Marian-Iulian PSD
186. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
187. Roman Florin-Claudiu PNL
188. Roman Nicolae -
189. Roșca Mircea PNL
190. Rujan Dumitru PNL
191. Rusu Daniel-Gheorghe -
192. Salan Viorel PSD
193. Sandu Viorica PSD
194. Scripnic Lilian AUR
195. Seres Dénes UDMR
196. Simion George-Nicolae AUR
197. Stancu Ionel Minoritati
198. Stancu Paul PSD
199. Stativă Irinel Ioan PSD
200. Stănescu Vetuța PNL
201. Stângă George-Cătălin PNL
202. Stoian Maria PNL
203. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
204. Stoica Diana USR
205. Stoica Elena PSD
206. Suciu Sebastian-Ilie AUR
207. Suciu Vasile-Daniel PSD
208. Szabó Ödön UDMR
209. Șandru Cosmin PNL
210. Șerban Ciprian-Constantin PSD
211. Șerban Gianina AUR
212. Șimon Gheorghe PSD
213. Șișcu George PNL
214. Șoldan Gheorghe PSD
215. Ștefan Ion -
216. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
217. Tanasă Dan AUR
218. Tănase Antonel -
219. Tănăsescu Alina-Elena PSD
220. Tătaru Nelu PNL
221. Teniță Dragoș-Cătălin -
222. Terente Eugen USR
223. Thellmann Christine PNL
224. Toader Bogdan-Andrei PSD
225. Toda Daniel-Liviu -
226. Todosiu Beniamin USR
227. Toma Ilie PSD
228. Toma Vasilică PSD
229. Tudorache Daniel PSD
230. Tuhuț Radu-Marcel PSD
231. Tulbure Simina-Geanina-Daniela -
232. Tușa Adriana Diana PSD
233. Tuță George-Cristian PNL
234. Țachianu Marian PSD
235. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
236. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
237. Vexler Silviu Minoritati
238. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
239. Volosatîi Boris AUR
240. Vulpescu Ioan PSD
241. Weber Mihai PSD
242. Zakarias Zoltán UDMR
243. Zetea Gabriel-Valer PSD
244. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 21 aprilie 2024, 20:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro