Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 10:22 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 10:22

Subiect vot: PL-x 337/2019 - Retrimitere la comisie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:134 63 32 16 12 3 6 1 1
- voturi pentru (DA):133 63 32 16 12 3 6 - 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - 1 -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
2. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
3. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
4. Vîlceanu Dan PNL DA
5. Varga Vasile PNL DA
6. Tudor Beatrice PSD DA
7. Toma Ilie PSD DA
8. Terea Ioan PSD DA
9. Teiș Alina PSD DA
10. Teacă Alexandru PMP DA
11. Tabugan Ion PNL DA
12. Șovăială Constantin PNL DA
13. Șișcu George PNL DA
14. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
15. Șarapatin Elvira PSD DA
16. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
17. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
18. Stănescu Alexandru PSD DA
19. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
20. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
21. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
22. Simionca Ionuț PMP DA
23. Seres Dénes UDMR DA
24. Sefer Cristian-George PSD DA
25. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
26. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
27. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
28. Roșca Lucreția PSD DA
29. Romanescu Cristinel PNL DA
30. Roman Ioan Sorin PSD DA
31. Roman Florin-Claudiu PNL DA
32. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
33. Răduț Violeta PSD DA
34. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
35. Rădulescu Alexandru PSD DA
36. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
37. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
38. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
39. Preda Cezar-Florin PNL DA
40. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
41. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
42. Popa Florin PSD DA
43. Pop Andrei PSD DA
44. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
45. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
46. Paraschiv Rodica PSD DA
47. Pană Adriana-Doina PSD DA
48. Oteșanu Daniela PSD DA
49. Oprea Dumitru PNL DA
50. Nosa Iuliu PSD DA
51. Nistor Laurențiu PSD DA
52. Neață Eugen PSD DA
53. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
54. Mușoiu Ștefan PSD DA
55. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
56. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
57. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
58. Mircea Florin PSD DA
59. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
60. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
61. Macovei Silviu Nicu PSD DA
62. Lupescu Dumitru USR DA
63. Lupașcu Costel PSD DA
64. Lungu Tudorița PNL DA
65. Lovin Dumitru - DA
66. Longher Victoria Minoritati DA
67. Lazăr Sorin PSD DA
68. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
69. Jivan Luminița-Maria PSD DA
70. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
71. Itu Cornel PSD DA
72. Iordache Florin PSD DA
73. Ionescu George PNL DA
74. Ion Stelian-Cristian USR DA
75. Intotero Natalia-Elena PSD DA
76. Huncă Mihaela PRO România Abținere
77. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
78. Hărătău Elena PNL DA
79. Halici Nicușor PSD DA
80. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
81. Gherman Dumitru PSD DA
82. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
83. Georgescu Laura PSD DA
84. Gavrilă Camelia PSD DA
85. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
86. Floroiu Ionel PSD DA
87. Florea Oana-Consuela PSD DA
88. Fădor Angelica PNL DA
89. Erdei Dolóczki István UDMR DA
90. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
91. Dunava Costel Neculai PSD DA
92. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
93. Drulă Cătălin USR DA
94. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
95. Dobre Victor Paul PNL DA
96. Dîrzu Ioan PSD DA
97. Dehelean Silviu USR DA
98. Cucșa Marian-Gheorghe PSD DA
99. Csép Éva-Andrea UDMR DA
100. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
101. Codreanu Constantin PMP DA
102. Cocoș Vasile PSD DA
103. Ciocan Dan PSD DA
104. Cioabă Petre PSD DA
105. Chiriac Viorel PSD DA
106. Cherecheș Florica PNL DA
107. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
108. Călin Ion PSD DA
109. Calista Mara-Daniela PNL DA
110. Burciu Cristina PNL DA
111. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
112. Bulai Iulian USR DA
113. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
114. Buican Cristian PNL DA
115. Botez Mihai-Cătălin USR DA
116. Borza Remus-Adrian PNL DA
117. Bontea Vlad PSD DA
118. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
119. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
120. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
121. Bica Dănuț PNL DA
122. Benedek Zacharie UDMR DA
123. Bende Sándor UDMR DA
124. Bejinariu Eugen PSD DA
125. Barna Ilie Dan USR DA
126. Balan Ioan PNL DA
127. Axinte Vasile PSD DA
128. Arsu Alin-Ionuț USR DA
129. Apjok Norbert UDMR DA
130. Antal István-János UDMR DA
131. Andronache Gabriel PNL DA
132. Ampleev Andrian Minoritati DA
133. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
134. Achiței Vasile-Cristian PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 2 decembrie 2022, 14:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro