Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 10:22 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 10:22

Subiect vot: PL-x 337/2019 - Retrimitere la comisie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:134 63 32 16 12 3 6 1 1
- voturi pentru (DA):133 63 32 16 12 3 6 - 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - 1 -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Huncă Mihaela PRO România Abținere
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Apjok Norbert UDMR DA
7. Arsu Alin-Ionuț USR DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Barna Ilie Dan USR DA
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Bende Sándor UDMR DA
13. Benedek Zacharie UDMR DA
14. Bica Dănuț PNL DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
18. Bontea Vlad PSD DA
19. Borza Remus-Adrian PNL DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Buican Cristian PNL DA
22. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
23. Bulai Iulian USR DA
24. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
25. Burciu Cristina PNL DA
26. Calista Mara-Daniela PNL DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Chiriac Viorel PSD DA
31. Cioabă Petre PSD DA
32. Ciocan Dan PSD DA
33. Cocoș Vasile PSD DA
34. Codreanu Constantin PMP DA
35. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
36. Csép Éva-Andrea UDMR DA
37. Cucșa Marian-Gheorghe PSD DA
38. Dehelean Silviu USR DA
39. Dîrzu Ioan PSD DA
40. Dobre Victor Paul PNL DA
41. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
42. Drulă Cătălin USR DA
43. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
44. Dunava Costel Neculai PSD DA
45. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Fădor Angelica PNL DA
48. Florea Oana-Consuela PSD DA
49. Floroiu Ionel PSD DA
50. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
51. Gavrilă Camelia PSD DA
52. Georgescu Laura PSD DA
53. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
54. Gherman Dumitru PSD DA
55. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
56. Halici Nicușor PSD DA
57. Hărătău Elena PNL DA
58. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
59. Intotero Natalia-Elena PSD DA
60. Ion Stelian-Cristian USR DA
61. Ionescu George PNL DA
62. Iordache Florin PSD DA
63. Itu Cornel PSD DA
64. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
65. Jivan Luminița-Maria PSD DA
66. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
67. Lazăr Sorin PSD DA
68. Longher Victoria Minoritati DA
69. Lovin Dumitru - DA
70. Lungu Tudorița PNL DA
71. Lupașcu Costel PSD DA
72. Lupescu Dumitru USR DA
73. Macovei Silviu Nicu PSD DA
74. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
75. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
76. Mircea Florin PSD DA
77. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
78. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
79. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
80. Mușoiu Ștefan PSD DA
81. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
82. Neață Eugen PSD DA
83. Nistor Laurențiu PSD DA
84. Nosa Iuliu PSD DA
85. Oprea Dumitru PNL DA
86. Oteșanu Daniela PSD DA
87. Pană Adriana-Doina PSD DA
88. Paraschiv Rodica PSD DA
89. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
90. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
91. Pop Andrei PSD DA
92. Popa Florin PSD DA
93. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
94. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
95. Preda Cezar-Florin PNL DA
96. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
97. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
98. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
99. Rădulescu Alexandru PSD DA
100. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
101. Răduț Violeta PSD DA
102. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
103. Roman Florin-Claudiu PNL DA
104. Roman Ioan Sorin PSD DA
105. Romanescu Cristinel PNL DA
106. Roșca Lucreția PSD DA
107. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
108. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
109. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
110. Sefer Cristian-George PSD DA
111. Seres Dénes UDMR DA
112. Simionca Ionuț PMP DA
113. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
114. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
115. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
116. Stănescu Alexandru PSD DA
117. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
118. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
119. Șarapatin Elvira PSD DA
120. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
121. Șișcu George PNL DA
122. Șovăială Constantin PNL DA
123. Tabugan Ion PNL DA
124. Teacă Alexandru PMP DA
125. Teiș Alina PSD DA
126. Terea Ioan PSD DA
127. Toma Ilie PSD DA
128. Tudor Beatrice PSD DA
129. Varga Vasile PNL DA
130. Vîlceanu Dan PNL DA
131. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
132. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
133. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 5 decembrie 2022, 4:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro