Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.05.2022 > 16:40 Versiunea pentru printare
Luni, 30 mai 2022, ora 16:40

Subiect vot: Prezență - Vot test 6
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:230 84 50 39 17 16 11 13

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Albișteanu Mihail AUR
4. Albotă Emil-Florin PSD
5. Alda Adrian PSD
6. Alexandru Victoria-Violeta -
7. Alexe Florin-Alexandru PNL
8. Amet Varol Minoritati
9. Andrei Alexandru-Ioan PNL
10. Andronache Gabriel PNL
11. Apostol Alin-Gabriel USR
12. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
13. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
14. Axinia Adrian-George AUR
15. Badea Iulian-Alexandru PSD
16. Badea Mihai-Alexandru USR
17. Balabașciuc Călin-Constantin AUR
18. Balint Liviu-Ioan PNL
19. Banias Mircea Marius PNL
20. Barbu Costel PNL
21. Barbu Florin-Ionuț PSD
22. Barcari Rodica-Luminița PNL
23. Barna Ilie Dan USR
24. Bălășoiu Aurel PSD
25. Băltărețu Viorel USR
26. Bejinariu Eugen PSD
27. Bende Sándor UDMR
28. Benedek Zacharie UDMR
29. Benga Tudor - Vlad USR
30. Berescu Monica-Elena USR
31. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
32. Bîrcă Constantin PSD
33. Blaga Daniel-Codruț USR
34. Bota Călin-Ioan PNL
35. Botez Mihai-Cătălin USR
36. Bucura-Oprescu Simona PSD
37. Budăi Marius-Constantin PSD
38. Buican Cristian PNL
39. Buicu Corneliu-Florin PSD
40. Bulai Oana-Gianina PSD
41. Burciu Cristina PNL
42. Calista Mara-Daniela PNL
43. Calotă Florică Ică PNL
44. Cambera Oana-Alexandra USR
45. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
46. Căuș Vasile-Aurel PNL
47. Chelaru Mircia AUR
48. Chichirău Cosette-Paula USR
49. Chira Claudiu-Martin -
50. Chirilă Virgil Alin PSD
51. Ciofu Cătălina PNL
52. Coarnă Dumitru -
53. Coleșa Ilie-Alin AUR
54. Constantin Daniel PNL
55. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
56. Cristea Andi-Lucian PSD
57. Cristescu Radu-Mihai PSD
58. Cristian Brian USR
59. Crîstici Ognean Minoritati
60. Csép Éva-Andrea UDMR
61. Csoma Botond UDMR
62. Cupșa Ioan PNL
63. Damian Romulus-Marius PSD
64. Dămureanu Ringo AUR
65. Dinu Cristina-Elena PSD
66. Drancă Andrei-Iulian USR
67. Drulă Cătălin USR
68. Dumitrache Ileana Cristina PSD
69. Dumitru Florian-Emil PNL
70. Dunava Costel Neculai PSD
71. Enachi Raisa AUR
72. Farago Petru UDMR
73. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
74. Fechet Mircea PNL
75. Feodor Silviu Minoritati
76. Fifor Mihai-Viorel PSD
77. Firczak Iulius Marian Minoritati
78. Florea Oana-Consuela PSD
79. Floroiu Ionel PSD
80. Flucuș Dumitru AUR
81. Focșa Dumitru-Viorel AUR
82. Folescu Cornel-Vasile PSD
83. Gál Károly UDMR
84. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
85. Georgescu Nicolae PSD
86. Gheba Daniel-Sorin USR
87. Gheorghe Andrei Daniel PNL
88. Gheorghiu Bogdan PNL
89. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
90. Ghiță Daniel-Florin PSD
91. Giugea Nicolae -
92. Giurgiu Adrian USR
93. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
94. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
95. Grecu Ion-Cătălin PSD
96. Gudu Michael PNL
97. Hajdu Gábor UDMR
98. Hărătău Elena PNL
99. Holban Georgeta-Carmen PSD
100. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
101. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
102. Iancu Marius-Ionel PSD
103. Ibram Iusein Minoritati
104. Ichim Cristian-Paul USR
105. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
106. Ilie Victor USR
107. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
108. Intotero Natalia-Elena PSD
109. Ion Stelian-Cristian USR
110. Ivan Bogdan-Gruia PSD
111. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
112. Kelemen Attila UDMR
113. Kiss János PNL
114. Kocsis-Cristea Alexandru -
115. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
116. Könczei Csaba UDMR
117. Ladányi László-Zsolt UDMR
118. Lasca Mihai Ioan -
119. Lazăr Ion-Marian USR
120. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
121. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
122. Lungu Romeo-Daniel PSD
123. Lupu Andrei-Răzvan USR
124. Macovei Silviu Nicu PSD
125. Magyar Loránd-Bálint UDMR
126. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
127. Mang Ioan PSD
128. Manta Claudiu PSD
129. Marin Laurențiu-Daniel PSD
130. Mărculescu Dumitru PNL
131. Mărgărit Mitică-Marius PSD
132. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
133. Miftode Marius-Andrei USR
134. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
135. Miklós Zoltán UDMR
136. Mina Marian PSD
137. Mircea Florin PSD
138. Miruță Radu-Dinel USR
139. Miuțescu Gheorghe Adrian -
140. Moisin Radu-Marin PNL
141. Molnar Ervin PNL
142. Molnar Radu-Iulian USR
143. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
144. Muncaciu Sorin-Titus AUR
145. Munteanu Remus PSD
146. Murariu Oana USR
147. Nacov Gheorghe Minoritati
148. Nassar Rodica PSD
149. Năcuță Sorin PNL
150. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
151. Neaga Florian-Claudiu PSD
152. Neagu Denisa-Elena USR
153. Neață Eugen PSD
154. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
155. Özmen Oana-Marciana USR
156. Paladi George-Adrian PSD
157. Paraschiv Rodica PSD
158. Pavelescu Nicolae PSD
159. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
160. Piper-Savu Florin PSD
161. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
162. Plăiașu Gabriel -
163. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
164. Popa Alexandru PNL
165. Popa Radu Mihai PSD
166. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
167. Popescu Dan-Cristian PSD
168. Popica Eduard-Andrei PSD
169. Presură Alexandra PSD
170. Prișcă Răzvan Sorin PNL
171. Prună Cristina-Mădălina USR
172. Pușcașu Lucian-Florin AUR
173. Rasaliu Marian-Iulian PSD
174. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
175. Roman Florin-Claudiu PNL
176. Roman Nicolae -
177. Rujan Dumitru PNL
178. Rusu Daniel-Gheorghe -
179. Salan Viorel PSD
180. Sandu Viorica PSD
181. Sas Lóránt-Zoltan USR
182. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
183. Scripnic Lilian AUR
184. Seidler Cristian-Gabriel USR
185. Seres Dénes UDMR
186. Simonis Alfred - Robert PSD
187. Solomon Adrian PSD
188. Stancu Paul PSD
189. Stativă Irinel Ioan PSD
190. Stângă George-Cătălin PNL
191. Stoian Maria PNL
192. Stoica Diana USR
193. Stoica Elena PSD
194. Stoica Ștefan-Bucur PNL
195. Suciu Sebastian-Ilie AUR
196. Szabó Ödön UDMR
197. Șandru Cosmin PNL
198. Șerban Ciprian-Constantin PSD
199. Șerban Gianina AUR
200. Șimon Gheorghe PSD
201. Șlincu Dan-Constantin PSD
202. Șoldan Gheorghe PSD
203. Șovăială Constantin -
204. Ștefan Ion -
205. Tanasă Dan AUR
206. Tănase Antonel -
207. Tănăsescu Alina-Elena PSD
208. Tătaru Nelu PNL
209. Teniță Dragoș-Cătălin USR
210. Terente Eugen USR
211. Toda Daniel-Liviu USR
212. Todosiu Beniamin USR
213. Toma Ilie PSD
214. Toma Vasilică PSD
215. Trăilă Cristina PNL
216. Tudorache Daniel PSD
217. Tuhuț Radu-Marcel PSD
218. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
219. Tuță George-Cristian PNL
220. Țachianu Marian PSD
221. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
222. Țuțuianu Marius-Horia PSD
223. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
224. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
225. Vîlceanu Dan PNL
226. Vulpescu Ioan PSD
227. Weber Mihai PSD
228. Zakarias Zoltán UDMR
229. Zetea Gabriel-Valer PSD
230. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 5 decembrie 2022, 6:36
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro